f

Oferta

W Zajeździe Smyk organizowane są imprezy pod wszelkiego rodzaju okoliczności. Możecie Państwo spędzić tutaj Sylwestra jak i zorganizować wesele czy inną imprezę. W naszym lokalu sale są klimatyzowane. W całym obiekcie jest dostęp do wi-fi.

Wesela...

...to najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców.

Zajazd Smyk dokłada wszelkich starań aby dzień ten był długo zapamiętany przez wszystkich uczestników imprezy. Do każdej młodej pary podchodzimy indywidualnie. Słuchamy i podpowiadamy, korzystając z naszego wieloletnigo doświadczenia jak zorganizować zabawe aby wszystkie życzenia i sugestie przyszłych małżonków jak i najbliższej rodziny były spełnione. Natomiast obsługa imprezy ma za zadanie zadbać aby było na czas, smacznie, czysto i estetycznie. Każda młoda para ma do dyspozycji pokój dla Nowożeńców

 

Imprezy okolicznościowe

typu komunie, chrzciny, imieniny, imprezy rodzinne itp. Lokal specjalizuje się w organizowaniu mniejszych imprez. W tych momentach życia kiedy ma się zdarzyć coś doniosłego w gronie najbliższej rodziny służy usługami.

Zdaje sobie sprawe, że są to chwile kiedy Klient nie ma czasu dlatego stara się go maxymalnie odciążyć. Natomiast ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne.

 

Imprezy firmowe

zajazd zaprasza do lokalu firmy gdzie w całościowej ofercie ma:

pomieszczenie z żutnikiem, możliwość zamówienie poczęstunku w czasie przerw w wykładach, specjalne pomieszczenia do zamkniętej imprezy gdzie można zjeść i napić się a także dla tych którzy nie mogą z jakiś przyczyn wrócić do domu pokoje.